Çalışma Saatleri Hafta İçi: 09:00 - 18:00

Hakkımızda

Zeynep Gülcan Özgül
  • Aile Danışmanlığı

  • Regresyon Terapi

  • Evlilik ve İlişki Danışmanlığı

  • Yaşam Koçluğu

img
img
img
Zeynep Gülcan Özgül

Hizmetimiz Hakkında Mutlu Hasta Geribildirimi

Hakkımızda

Yapılan vaka çalışmalarında danışanlara sağladığı fayda değerlendirmesinde günümüzde birinci sırada yer almaktadır.

Kuramın yaşantısal katkısını kendi hayatında test etmiş ve “Hayatımı değiştirdi” ifadesini kullanmış beş danışmanın kuruluşudur.

Alanında uzmanlığını diplomaya ek olarak sertifika ve bir çok eğitimle belgelemiş sadece psikoloji veya psikolojik danışmanlık mezunu terapistlerin yer aldığı kuruluştur.

Bugün çocuklar, ergenlik dönemi ve okul sorunları, bireysel danışma, aile ve çift terapisi gibi alanlarda yüz yüze ve online terapilerde bir çok danışan için durmaksızın çalışmaktadır.

SERTİFİKALARIMIZ

50+

Kurtarılmış Evlilik

100+

Mutlu Müşteri

20+

Sertifika
Zeynep Gülcan Özgül

Sıkça Sorulan Sorular

Seans sırasında tüm duygularınız tamamen şifalanacağı için sonrasında kötü hissetmezsiniz. Yoğun bir çalışma olduğu için yorgunluk hissetmeniz normaldir.

Aile sistemi içerisinde işlev bozulmalarına neden olan, aile ve bireylerin, bireysel gelişimlerini ve yetiştirilmelerini olumsuz yönde etkileyen, aile yaşam döngüsü ve gelişimsel farklılıklar ile eşler arasında ilişki ve iletişim sorunlarına yol açan, anne baba olarak rol ve sorumluluklarını sağlıklı bir biçimde yerine getirmelerini güçleştiren ve aile üyelerinin psiko-sosyal ve ekonomik yapılarını tehdit eden sorunların oluşmadan önce engellenmesi ve ortaya çıkan sorunların çözümlenmesinde birey ve aile ile çalışmak.

Evlilik terapisinde psikoterapistiniz bir hakim ya da hakem pozisyonunda değildir. Sorunun çözümünde kim haklı, kim haksız gibi meselelere girilmez. Evlilik terapisti herkese eşit mesafede durur, ilişkideki rolleri, iletişim tarzınızı göstermeye çalışır.

Yaşamımızda her şey istediğimiz gibi yürüyorsa zaten bir koça da gerek yoktur. Ancak, aynı şeyleri yapıp farklı sonuç bekliyorsak bu olanaksızdır. İşte koç burada devreye girer ve hedefinize giden yolda sizi mahsur bırakan tutum ve zihin yapısıyla sizi tanıştırır. Koç bir taraftan sizi sınırlandıran tutumlar ve kalıpları gözlemlememizi sağlarken diğer taraftan sizin değerleriniz, güçlü yönleriniz ve yeteneklerinize de ışık tutar. Böylece en yüksek potansiyelinize, hayallerinize, hakettiğiniz yaşama ulaşmak için sorumluluk almanızı, değerlerimizle uyumlu bir yaşamı tasarlamamızı sağlar. Koç bu yolculukta destekleyici, cesaretlendirici ve kolaylaştırıcıdır. Neden bir koçtan hizmet almalısınız? Aşağıda bazı sebepleri sizin için sıraladım: İş ve özel yaşamınızda yolunda gitmeyen alanları değiştirmek Daha sağlıklı olmak Geleceğinizi planlamak Hayallerinizi gerçekleştirmek Mali durumunuzu geliştirmek İlişkilerinizi yönetmek Sağlıklı/dengeli davranışlar geliştirmek İletişim becerilerini geliştirmek Kariyer oluşturmak Yaşamınızdan keyif almak Kararsızlık yaşadığınız konuyu netleştirmek Duygularınızı yönetmek Yaratıcılığınızı artırmak Özgüveninizi artırmak İş ve özel yaşam dengesini oluşturmak İçsel huzura erişmek Yaşam amacınızı bulmak Sosyalleşmek Yönetsel/Liderlik becerilerini geliştirmek İş performansını artırmak Zaman yönetimi yapabilmek Kariyer fırsatlarını değerlendirmek Güçlü kararlar vermek Kişisel farkındalığı artırmak Pozitif/Öğrenme odaklı düşünme yetileri geliştirmek Bu konularda ihtiyaç ve istek hissediyorsanız koçluk size derin, yaratıcı ve dönüşümsel bir hizmet sunacaktır.